KORAY HOLDİNG

Sektörler

İnşaat & Taahhüt

Müteahhitlik ve Gayrimenkul- Koray Şirketler Grubu

1956 yılında kurulan Koray Şirketler Grubu genel müteahhitlik ve gayrimenkul alanındaki faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Çağdaş sanat ve yapım kavramlarına uygun bir anlayış ile çeşitli sınai tesis ve prestij binaları geliştirerek, inşaat teknolojisi alanında gerek mühendislik, gerek malzeme ve teknik alanlarında ilkleri uygulamıştır. Koray, ofis binaları, kamu binaları, ticari binalar, alışveriş merkezleri, beş yıldızlı oteller, eğitim binaları, lüks kesim konutlar, endüstriyel yapıların anahtar teslim müteahhitlikleri ve inşaat hizmetlerinde uzmandır.

Koray, yurtiçi faaliyetlerinin yanı sıra, Suudi Arabistan, Rusya Federasyonu, Azerbaycan ve Ürdün'de de prestijli projeler gerçekleştirmiştir. Avrupa, Orta Doğu-Afrika (EMEA) ve Orta Asya bölgelerinde müteahhitlik faaliyetlerine devam edecek olan Koray, Türkiye’de de özenle seçilmiş projelerde yer alarak gayrimenkul gelişimine odaklanmaya devam edecektir. Koray, İstanbul Göktürk’te Koray Bianco ve İstanbul Ömerli’de Kasaba projeleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.